Kongres Kadry i Dailyfruits, łączą siły: “razem dla zdrowia”
Dodano dnia 9 maja 2017

W czasie trwania “XXV Kongresu Kadry” największego w Polsce spotkania profesjonalistów zarządzających ludźmi w firmie, gościliśmy jako partner wspierający inicjatywę zdrowego odżywiania w pracy.

 

  • Pierwszy dzień kongresu – to DZIEŃ INSPIRACJI.  Na sesjach plenarnych poruszane były ciekawe “case study” wykładane przez uznanych prelegentów z Polski i zagranicy.
  • Drugi dzień – to DOBRE PRAKTYKI. Swoje prezentacje przedstawiali menedżerowie działów personalnych, prezesi i dyrektorzy zarządzający największych firm prowadzących działalność biznesową na terenie Polski.
  • Trzeciego dnia odbywają się tylko praktyczne WARSZTATY.

 

Dailyfruits jako “partner strefy zdrowia” aktywnie i z zaangażowaniem wywiązało się z postawionego zadania. Wspólnie promowaliśmy zdrowe nawyki – zastąp słodycze zdrowymi owocami, warzywami lub orzechami – przygotowane zdrowe i pyszne przekąski w postaci krojonych owoców oraz warzyw były rozchwytywane przez uczestników.

Dodatkowo wszyscy chętni przy stoisku mogli wziąć udział w konkursie z zacnymi nagrodami do wygrania m.in. multifunkcyjny blender.

 

Zobacz zdjęcia z wydarzenia HR “Kongres Kadry“:

kongres kadry i dailyfruits                      kongres kadry i dailyfruits

 

kongres kadry i dailyfruits                      kongres kadry i dailyfruits

 

kongres kadry i dailyfruits                      kongres kadry i dailyfruits

Zobacz jak wygląda Dailyfruits
Od początku działalności kierujemy się zasadą, że jakość i zadowolenie klientów owocuje. Tą strategię realizujemy od 9 lat. Dzięki niej zdobyliśmy zaufanie ponad 2000 renomowanych firm w całej Polsce
Zobacz film