Jakość i zadowolenie klientów owocuje
Masz do nas pytania?
kontakt@dailyfruits.pl
Złóż zapytanie
Pomagamy! Nie tylko owoce do biura.
Dodano dnia 25 lipca 2018

Dostawa owoców do biur w największych miastach Polsce typu: Warszawa, Poznań, Kraków i innych, to coraz bardziej popularny benefit dla pracowników. Z danych Dailyfruits wynika, iż nawet codziennie dostawy owoców do firm stają się standardem, tak jak edukacja żywieniowa pracowników. Jednak wiemy, jak ważne jest dostarczanie witamin dzieciom, dlatego świeże owoce i warzywa dostarczyliśmy do Centrum Wspierania Rodzin „Rodzinna Warszawa”. Pomoc i wsparcie najmłodszym jest dla nas bardzo ważne.

 

 

„W imieniu dzieci bardzo dziękujemy za przekazywane owoce oraz marchewki. Cieszą się one olbrzymim powodzeniem wśród naszych podopiecznych i stanowią cenne uzupełnienie wyżywienia. Jesteśmy wdzięczni za okazywaną pomoc. „

Centrum Wspierania Rodzin „Rodzinna Warszawa”

 

 

Cieszymy się, że mogliśmy udzielić takiego witaminowego wsparcia, a dzieci z Centrum Wspierania Rodzin „Rodzinna Warszawa” ucieszyła dostawa owoców z Dailyfruits.

 

 

 

 

 

 

Zobacz jak wygląda Dailyfruits
Od początku działalności kierujemy się zasadą, że jakość i zadowolenie klientów owocuje. Tą strategię realizujemy od 7 lat. Dzięki niej zdobyliśmy zaufanie ponad 1 200 renomowanych firm w całej Polsce.
Zobacz film