Welcome Pack, czyli zestawy powitalne dla pracowników

 

Zadbaj o miłe powitanie pracowników, którzy wracają do pracy stacjonarnej.
Do biura lub zakładu produkcyjnego.
 
Wyróżnij się spośród pracodawców i podaruj zestaw pełen zdrowia.
 

 

 Welcome Pack, czyli zestawy powitalne dla pracowników 

  • Zestawy są pakowane w estetyczne kartonowe opakowania.
  •  Zestaw może być spersonalizowany – dodajemy logo Klienta na karteczce przewiązanej sznurkiem.
  • Możemy dodać do zestawu firmowy gadżet lub kartkę z życzeniami. 
  • Cena już od 39 zł

W skład zestawów wchodzą takie produkty jak bakalie, daktyle, zdrowe batony, soki owocowe, gorzka czekolada, polski miód, pierniki, a także maseczki ochronne czy żel antybakteryjny. 

 

 
Welcome Pack - zestaw powitalny dla pracownika - dailyfruits.pl
owocowe dostawy - zalety

Zobacz, jakie zestawy przygotowaliśmy!

 

Jesteś zainteresowany tą usługą?


 

 

Wyślij zapytanie przez formularz lub zadzwoń teraz:

 

517 847 234

 

owoce do pracy - Dailyfruits

Welcome Pack może być upominkiem dla nowego pracownika, który dopiero rozpoczyna swoją karierę zawodową w nowej firmie. Z drugiej strony taki upominek może otrzymać każdy pracownik, bawet z wieloletnim stażem, który wraca do biura po długiej nieobecności, na przykład spowodowanej przymusową pracą zdalną. 

 

 

Welcome Pack, czyli zestawy powitalne dla pracowników sprawią, że pracownicy poczują się docenieni i zobaczą, że pracodawca dba o ich dobre samopoczucie i bezpieczeństwo.  Warto wspomnieć, że według badań poczucie bycia docenianym przez swojego pracodawcę zmniejsza się wraz ze stażem pracy. Wśród pracowników, którzy są w organizacji 6 miesięcy lub krócej aż 60% czuje się doceniana. Jeśli o to samo zapytamy osoby z 5-letnim stażem w tej samej firmie, to statystycznie liczba docenianych zmniejszy się do 45%. Dlatego Welcome Pack to dobry sposób na employer branding. 

 

Zestawy Welcome Pack możemy dostarczyć do siedziby firmy w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Katowice, Kraków, Poznan, Lublin, Szczecin, Rzeszów, a także do innych miejscowości na terenie całej Polski. Chętnie współpracujemy też z firmami, które obsługują kilka lokalizacji. Dzięki sieci magazynów w różnych rejonach kraju logistyka nie jest dla nas wyzwaniem nawet przy skomplikowanych projektach.