Welcome Pack, czyli zestawy powitalne dla pracowników

 

Zadbaj o miłe powitanie pracowników, którzy wracają do pracy stacjonarnej.
Do biura lub zakładu produkcyjnego.
 
Wyróżnij się spośród pracodawców i podaruj zestaw pełen zdrowia.
 

 

 Welcome Pack, czyli zestawy powitalne dla pracowników 

Zestawy są pakowane w estetyczne kartonowe opakowania.

Oprócz żelu antybakteryjnego i maseczki zawierają produkty zwieszające odporność m.in.: sok malinowy, cynamon oraz zdrowe przekąski zwiększające poziom energii podczas pracy.

Pakiet produktów w paczce może być upominkiem dla nowego pracownika, który dopiero rozpoczyna swoją karierę zawodową w nowej firmie. Z drugiej strony taki upominek może otrzymać każdy pracownik, bawet z wieloletnim stażem, który wraca do biura po długiej nieobecności, na przykład spowodowanej przymusową pracą zdalną. 


Welcome Pack, czyli zestawy powitalne dla pracowników sprawią, że pracownicy poczują się docenieni i zobaczą, że pracodawca dba o ich dobre samopoczucie i bezpieczeństwo.  Warto wspomnieć, że według badań poczucie bycia docenianym przez swojego pracodawcę zmniejsza się wraz ze stażem pracy. Wśród pracowników, którzy są w organizacji 6 miesięcy lub krócej aż 60% czuje się doceniana. Jeśli o to samo zapytamy osoby z 5-letnim stażem w tej samej firmie, to statystycznie liczba docenianych zmniejszy się do 45%. Dlatego Welcome pack to dobry sposób na employer branding. 


Welcome Pack - zestaw powitalny dla pracownika - dailyfruits.pl
owocowe dostawy - zalety

Zobacz, jakie zestawy przygotowaliśmy!

zestawy owoców dla pracownika
Zestawy dla pracowników

 

Jesteś zainteresowany tą usługą?


 

 

Wyślij zapytanie przez formularz lub zadzwoń teraz:

 

517 847 234

 

owoce do pracy - Dailyfruits