Owoce i warzywa do biura

Wybierz świeże owoce i warzywa dla swojego pracownika:

Dlaczego warto zamówić owoce i warzywa do biura?

Zdrowa przekąska dla pracowników to również  bardzo dobry wyróżnik dla pracodawcy na rynku pracy. Owoce w pracy to zdrowie pracowników, dzięki czemu dbasz o swoją firmę. Dlatego owoce do biura, paczki z owocami dla pracowników zdalnych i inne benefity związane z budowaniem zdrowych nawyków żywieniowych należy traktować nie jako koszt, a raczej inwestycję, która długoterminowo przyczyni się do korzyści biznesowych. 

Owoce dla pracowników w biurze mają zbawienny wpływ na nasze samopoczucie. Zalecana optymalna ilość warzyw i owoców to 5 porcji dziennie. W żadnym innym produkcie nie znajduje się tyle pożytecznych składników poprawiających przepływ energii w organizmie i mających wpływ na stan ducha.

Taka zdrowa przekąska sprawdzi się znacznie lepiej niż napoje energetyczne, niezdrowe batony czy inne słodycze.
Dzięki nim zbudujesz zdrowie i odporność swoich pracowników, poprawisz ich samopoczucie oraz zwiększysz chęć do pracy.

Dołącz do grona prozdrowotnych pracodawców – zamów owoce i warzywa do biura!

Oferujemy wiele opcji dostaw świeżych owoców i warzyw dla pracowników:

  • owoce i warzywa do biura – skrzynki zawierające zestawy owoców i warzyw dla biur w abonamencie. To korzystna propozycja, ponieważ zapewnia stały regularny dostęp do świeżej żywności. W wielu firmach dostęp do świeżych owoców stał się oczekiwanym standardem podobnie jak inne benefity dla pracownika. 
  • zestawy indywidualne – to świetna opcja, gdy zależy Ci na przekazaniu pakietu osobno dla każdego pracownika. Zestawy składają się z owoców, warzyw, soków, bakalii i innych zdrowych produktów.
  • przekąski warzywne – polecamy je jako dodatek do owocowych skrzynek. Warzywa mogą być także dostarczone na spotkanie firmowe albo event. W ten sposób zastąpią chipsy, paluszki, słodycze i inne niezdrowe przekąski. 
  • zestawy na spotkania firmowe – idealne podczas eventów, konferencji i spotkań biznesowych. Wybór cateringu na tego typu imprezy nie powinien być przypadkowy. 
  • ekologiczne owoce i warzywa – poza klasycznymi produktami proponujemy również certyfikowane produkty rolnictwa ekologicznego, zawierające certyfikat;  kod Eco: PL-ECO-09.

Owoce i warzywa dla pracowników,  do biura i zakładów produkcyjnych dostarczamy w całej Polsce, m.in są to takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź, Poznań, Rzeszów, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Bydgoszcz, Lublin, Szczecin.

Jak to działa?
Zamówienie
Zamówienia na owoce do biura przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15.
Pakowanie
Owoce zawsze pakowane są rano w dniu dostawy. Możesz wybrać opakowanie jednorazowe kartonowe lub wymienną skrzyneczkę drewnianą.
Dostawa
Owoce do biur dostarczane są od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 - 12.00. Dostawca zostawia skrzynki z owocami w firmowej kuchni.
Płatność
Za dostarczone owoce wystawiana jest faktura przelewowa z terminem płatności 14 dni.