Pomagamy innym, nie jesteśmy obojętni wokół nas jest tylu potrzebujących, a my staramy się jak tylko potrafimy. Wspierane przez nas akcje są dla nas cennym doświadczeniem. Pomaganie jest fajne, bardzo starannie podchodzimy do powierzonych nam obowiązków!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wspieramy i zawsze będziemy wspierać tych, którzy robią dużo dobrego dla innych. Z WOŚP gramy co roku, od 24 finału.

W sztabie głównym WOŚP rozdajemy ponad 2 tys. jabłek. Udzielamy porad dietetycznych a razem z ZnanyLekarz budujemy bezpłatne przychodnie .

Akcja #wspieram

W trakcie pandemii koronawirusa nasi klienci mogą przekierować swoje dostawy do Banków Żywności i Szpitali w całym kraju. Dzięki nim najbardziej potrzebujący otrzymują świeże owoce, warzywa i soki. W pierwszym miesiącu przekazaliśmy 80 ton!

Stowarzyszenie UNICORN

Mamy świadomość, jak bardzo może być wyniszczająca choroba onkologiczna, dlatego wspieramy wszelkie akcje, dzięki którym nie tylko leki leczą.

Wspieramy rehabilitację i edukację, jak i pomoc rodzinną, które wspólnie zmagają się z trudnościami dnia codziennego.

Fundacja NEBO

Zdajemy sobie sprawę, że na Świecie jest dużo osób, które potrzebują wsparcia, dlatego staramy się dzielić z innymi. Wspieramy fundację NEBO.

Raz w tygodniu do podopiecznych i wszystkich którzy korzystają z pomocy fundacji dostarczamy skrzynki soczystych świeżych owoców. To dla nas ogromna satysfakcja, że możemy się dzielić naszymi owocami.

 

Ognisko “GOCŁAW” i "URSYNÓW"

Zapewniamy pyszne owoce dla inicjatyw społecznie wspierających swoich lokalnych mieszkańców jak Centrum Wspierania Rodzin “Rodzinna Warszawa” – zwłaszcza Zespołu Ognisk Wychowawczych im. Kazimierza Lisieckiego „Dziadka”.

Fundacja Centaurus

Wspieramy jak tylko potrafimy, przekazaliśmy ponad 100 kilogramów świeżych owoców i warzyw. Trafiły one do Folwarku Zwierzęcego w Szczedrzykowicach, gdzie działa Fundacja Centaurus, opiekująca się m.in. schorowanymi końmi.

Wspieramy Zoo w Krakowie i w Warszawie

Nasze owoce podlegają skrupulatnej selekcji. Wszystkie te, które mają drobne wady, lekkie odgniecenia, małe skazy, ale wciąż nadają się do jedzenia wysyłamy nieodpłatnie do Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego oraz do Krakowskiego Ogrodu Zoologicznego. Dzięki temu zwierzęta zajadają się pysznymi owocami z Dailyfruits. Jesteśmy opiekunem piżmowołu “RAMBO”.

Zjazd Wolontariuszy SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI