Jakość i zadowolenie klientów owocuje
Masz do nas pytania?
(22) 868 04 99
Złóż zapytanie
Dailyfruits na Outsourcing EXPO 2017
26 września 2017
Dailyfruits na Outsourcing EXPO 2017

W czwartek na stadionie narodowym mieliśmy okazję porozmawiać z przedsiębiorcami m.in. o zdrowych sposobach na motywowanie pracowników. Wszystkim gościom, z którymi mogliśmy podyskutować, serdecznie dziękujemy za odwiedziny.

Akcja integracja: „ONE DAILYNIGHT IN WARSAW”
8 września 2017
Akcja integracja: „ONE DAILYNIGHT IN WARSAW”

Ostatni piątek był dla nas bardzo rozrywkowy. Nasza załoga z całej Polski spotkała się na corocznej imprezie integracyjnej. Podczas firmowego spotkania częstowaliśmy się przygotowanym cateringiem w TB Bowling&Bilard Club Ursynów.

5 300 biegaczy na starcie KRAKÓW BUSINESS RUN doładowało się owocową energią – [FOTO]
5 września 2017
KRAKÓW BUSINESS RUN – 5300 biegaczy na mecie doładowało się owocową energią – [FOTO]

W niedzielę w Krakowie rozdaliśmy 6000 bananów i 2000 jabłek. Szósta edycja Poland Business Run za nami – bieg wystartował w największych ośmiu miastach Polski. Łącznie udało się zebrać ponad 1 630 179,80 zł – kwota ta zostanie przeznaczona głównie na pomoc osobom z niepełnosprawnością ruchową.

employer branding
14 czerwca 2017
Employer Branding: Dailyfruits patronem strefy zdrowia na #EBMSummit 2017

Employer Branding: Wszystkim uczestnikom #EBMSummit2017 i gościom, którzy nas odwiedzili pysznie dziękujemy za owocne spotkanie. Do zobaczenia przy kolejnych branżowych wydarzeniach. „Razem dla zdrowia” przyłączcie się do nas.   Obejrzyj podziękowania w formie video

Relacja z akcji „Wieczór Marzeń” w Warszawskim ZOO
12 czerwca 2017
Relacja z akcji „Wieczór Marzeń” w Warszawskim ZOO

Wieczór marzeń: Dailyfruits wspierało akcje Fundacji „Dziecięca Fantazja” – wyjątkowy dzień, czyli 2 czerwca 2017 poświęcony był podopiecznym z nieuleczalnymi chorobami.

Kongres Kadry & Dailyfruits razem dla zdrowia
9 maja 2017
Kongres Kadry i Dailyfruits, łączą siły: „razem dla zdrowia”

W czasie trwania „XXV Kongresu Kadry” największego w Polsce spotkania profesjonalistów zarządzających ludźmi w firmie, gościliśmy jako partner wspierający inicjatywę zdrowego odżywiania w pracy.

długi weekend
28 kwietnia 2017
Długi weekend – informujemy, że dnia 2 maja 2017 nie pracujemy

W tym roku planujemy dłuuuuuugo świętować „majówkę” z grillowanymi warzywami, dlatego chcielibyśmy poinformować, że w dniu 2.05.2017 (wtorek) nie będziemy realizować dostaw.

20 kwietnia 2017
Jesteśmy już na Instagramie: Otwieramy nowy kanał „społecznościowy”.

Jesteśmy już na Instagramie: Oficjalnie rozpoczęliśmy swoją aktywność – dla wszystkich zainteresowanych, utożsamiających się z ideą zdrowego odżywiania i aktywnego stylu życia, dla ułatwienia podajemy nasz adres gdzie można znaleźć „wellness firmę” www.instagram.com/dailyfruitspl

wesołych świąt
14 kwietnia 2017
Wesołych Świat Wielkanocnych życzy Dailyfruits

Wesołych Świąt: Dla wszystkich przyjaciół, partnerów biznesowych oraz naszych pracowników przesyłamy życzenia z okazji zbliżających się Świat Wielkanocnych. Mamy nadzieję, że będą pełne wiary i miłości przy wspólnych chwilach spędzanych w gronie najbliższych.   Owocnych i Radosnych ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY  Zespół Dailyfruits

pomaganie jest fajne
3 kwietnia 2017
Pomaganie jest FAJNE! – wspieraliśmy FIRE WORKOUT LEAGUE na pomoc dla Emilki

Pomagaliśmy jak tylko potrafiliśmy.. – Dailyfruits wspierało akcję charytatywną mającą na celu pomoc przywrócenia małej Emilki do zdrowia. Pomaganie przez trenowanie odbyło się w sobotę 1.04.2017 roku na Polach Mokotowskich w rytmie programu ułożonego przez Kasie Bigos – profesjonalnej trenerki.