Na Twoje zdrowie pracują najlepsi dostawcy owoców w Polsce.

Dostawcy Dailyfruits

Dlaczego nasze owoce smakują tak dobrze? Dlaczego są zawsze świeże, soczyste i słodkie? – dlatego że skrupulatnie wybieramy naszych dostawców. Zdajemy sobie sprawę, że dla Państwa bardzo ważne jest aby owoce były zawsze najwyższej jakości – w końcu lądują na biurkach najlepszych specjalistów w Polsce z dziedzin farmaceutyki, finansów, marketingu, księgowości, informatyki i wielu innych. Uważamy, że Państwa pracownicy zasługują na najlepsze, soczyste i świeże produkty dlatego staramy się BARDZIEJ.

Zawsze świeże owoce
Owoce kupujemy codziennie, dzięki temu do Państwa trafiają zawsze w doskonałej kondycji.
Doświadczeni sadownicy
Współpracujemy bezpośrednio z sadownikami, dzięki czemu dokładnie znamy źródło pochodzenia owoców.

Kim są nasi dostawcy?

Dariusz Łubiński
Dostawca jabłek

Od 10 lat prowadzi rodzinne gospodarstwo sadownicze. Roczny zbiór to ok 400 ton jabłek z czego 300 ton na nasze potrzeby.

Szczegóły
Kamil Kowalski
Dostawca jabłek

Kamil to kolejne pokolenie w rodzinnym gospodarstwie sadowniczym. Razem z ojcem - p. Witkiem, uprawiają, jabłka, śliwki i czereśnie.

Szczegóły
Paweł Korczak
Dostawca gruszek

Pan Paweł razem z bratem posiadają jedną z większych upraw gruszek na Mazowszu. Ich owoce trafiają na rynki krajowe i zagraniczne.

Szczegóły
Bogdan Mulak
Dostawca brzoskwiń i owoców miękkich

Pan Bogdan w swoim gospodarstwie uprawia głównie brzoskwinie i śliwki w różnych odmianach.

Szczegóły
Targban Sp. z. o o
Dostawca bananów

Firma Targban od 25 lat zajmuje się importem bananów do Polski.

Szczegóły
Bury Sp. z o.o.
Dostawca cytrusów

Firma Bury sp. z o.o. jest obecna na rynku od 1992 roku.

Szczegóły
Zostań naszym dostawcą!
Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij przygodę z nasza firmą. Aktualnie w każdym miesiącu dostarczamy do biur ok 200 ton owoców. Jeśli jesteś pewien, że twoje owoce spełniają wysokie normy jakościowe, posiadasz odpowiednie certyfikaty, które to uwiarygadniają, możesz zostać naszym dostawcą. Pamiętaj, współpracujemy tylko z doświadczonymi sadownikami gwarantującymi najwyższą jakość.
Dołącz do nas

Dostawca jabłek
Dariusz Łubiński

Od 10 lat prowadzi rodzinne gospodarstwo sadownicze. Roczny zbiór to ok 400 ton jabłek. 90% upraw to jabłonie w odmianach typowo deserowych: ligol, jonagored, rubinstar, champion, które trafiają bezpośrednio do Dailyfruits. Pan Dariusz posiada certyfikat produkcji zintgrowanej oraz certyfikat GlobalGap, co gwarantuje wysoką jakość owoców.

Dostawca jabłek
Kamil Kowalski

Kamil razem z Ojcem prowadzą rodzinne gospodarstwo, na którym uprawiają jabłka, śliwki i czereśnie. Jego powierzchnia to ok. 20h. Panowie inwestują nie tylko w nowe odmiany jabłek, ale również nowoczesne chłodnie do przechowywania. Dzięki temu owoce, które dostarczają do Dailyfruits są w doskonałej kondycji. Do Dailyfruits dostarczają odmiany Mutsu oraz Ligol głównie w okresie wiosennym.

Dostawca gruszek
Paweł Korczak

Pan Paweł razem z bratem posiadają jedną z większych upraw gruszek na Mazowszu. Ich owoce trafiają na rynki krajowe i zagraniczne. 80% uprawy zajmuje odmiana konferencja ciesząca się największą popularnością wśród konsumentów. Panowie posiadają certyfikaty produkcji zintegrowanej oraz GlobalGap. Nowoczesne chłodnie pozwalają na przechowanie gruszek w doskonałej kondycji nawet do 10 miesięcy i niezależnie od pory roku owoce smakują jak zerwane prosto z drzewa.

Dostawca brzoskwiń i owoców miękkich
Bogdan Mulak

Pan Bogdan w swoim gospodarstwie uprawia głównie brzoskwinie i śliwki w różnych odmianach. Dzięki specjalizacji w owocach pestkowych w ciągu ostatnich kilku lat gospodarstwo Pana Bogdana zyskało miano najlepszego dostawcy brzoskwiń w regionie Mazowsza. Część owoców trafia na eksport na Łotwę, Litwę oraz do Rosji. Jednak te najlepsze zostają w kraju. Trafiają miedzy innymi do Dailyfruits.

Dostawca bananów
Targban Sp. z. o o

Firma Targban od 25 lat zajmuję się importem bananów do Polski. Posiada własne dojrzewalnie, które mogą pomieścić jednocześnie 1000 ton bananów. Firma Targban posiada również własne plantacje tych owoców w Ameryce Południowej.

Dostawca cytrusów
Bury Sp. z o.o.

Firma Bury sp. z o.o. jest obecna na rynku od 1992 roku. Jej działalność to głównie import oraz hurtowa sprzedaż owoców i warzyw na rynki Europy Środkowo-Wschodniej. Obecnie firma Bury jest jednym z największych importerów cytrusów do Polski.