Na Twoje zdrowie pracują najlepsi dostawcy owoców w Polsce.

Dostawcy Dailyfruits

Dlaczego nasze owoce smakują tak dobrze? Dlaczego są zawsze świeże, soczyste i słodkie? – dlatego że skrupulatnie wybieramy naszych dostawców. Zdajemy sobie sprawę, że dla Państwa bardzo ważne jest aby owoce były zawsze najwyższej jakości – w końcu lądują na biurkach najlepszych specjalistów w Polsce z dziedzin farmaceutyki, finansów, marketingu, księgowości, informatyki i wielu innych. Uważamy, że Państwa pracownicy zasługują na najlepsze, soczyste i świeże produkty dlatego staramy się BARDZIEJ.

Współpracujemy z sadownikami i dostawcami,
którzy mogą pochwalić się certyfikatami:

Fair Trade -produkt oznaczony tym symbolem powstał zgodnie z zasadami sprawiedliwego handlu. Certyfikat wspiera rolników w podnoszeniu wydajności i jakości plonów. Przyznawany jest dla podmiotów, które stosują sprawiedliwą cenę skupu umożliwiającą pokrycie kosztów zrównoważonej produkcji oraz przeznaczają środki na inwestycje w rozwój lokalnych społeczności. Certyfikat Fair Trade sprzyja stosowaniu praktyk rolnych, które uwzględniają potrzeby lokalnego środowiska i pomagają walczyć ze skutkami zmian klimatycznych. System Fairtrade obejmuje swoim wsparciem ponad 1,8 miliona rolników i pracowników najemnych, którzy zyskują szansę na godziwe zarobki i warunki pracy oraz lepszą przyszłość dla siebie i swoich rodzin.

GLOBALG.A.P. – to światowy standard dobrych praktyk rolniczych i produkcyjnych. Certyfikacja obejmuje: bezpieczeństwo żywności, właściwe stosowanie środków ochrony roślin, nawożenie, techniki upraw, nawadnianie, postępowania z odpadami, bezpieczeństwo środowiska i pracowników. Certyfikat GlobalGAP obejmuje cały łańcuch produkcji – od wysiewu, przez pielęgnację upraw, zbiory, aż do zbioru owoców.

Rainforest Alliance – produkt z tym symbolem powstał w sposób nieszkodliwy dla lokalnego ekosystemu tzn. w procesie produkcyjnym nie zniszczono lasów, nie zanieczyszczono wód, a osoby zatrudnione do jego produkcji otrzymały godziwe wynagrodzenie.

Integrowana Produkcja Roślin – to nowoczesny i rozwijający się system uprawy, który uwzględnia oczekiwania odbiorców w stosunku nie tylko do atrakcyjnie wyglądających owoców, warzyw i innych płodów rolnych, ale również produktów o wysokich walorach jakościowych. System integrowanej produkcji umożliwia uzyskanie płodów rolnych o najwyższych wartościach biologicznych i odżywczych oraz bezpiecznych dla zdrowia ludzi. Produkty roślinne poddawane są ścisłej kontroli pod kątem pozostałości środków ochrony roślin, nawozów oraz innych substancji niebezpiecznych dla zdrowia.

Zawsze świeże owoce
Owoce kupujemy codziennie, dzięki temu do Państwa trafiają zawsze w doskonałej kondycji.
Doświadczeni sadownicy
Współpracujemy bezpośrednio z sadownikami, dzięki czemu dokładnie znamy źródło pochodzenia owoców.

Kim są nasi dostawcy?

Dominik Markiewicz
Dostawca jabłek i gruszek

Historia gospodarstwa "Potockie Ogrody" państwa Judyty i Dominika Markiewiczów sięga sześciu pokoleń. Firma posiada Certyfikat Integrowanej Produkcji Roślin.

Szczegóły
Artfoods Sp. z o.o.
Dostawca warzyw i owoców

Firma powstała w 2010 roku i prowadzi sprzedaż świeżych warzyw i owoców na terenie południowo – wschodniej Polski.

Szczegóły
Paweł Korczak
Dostawca gruszek

Pan Paweł razem z bratem posiadają jedną z większych upraw gruszek na Mazowszu. Ich owoce trafiają na rynki krajowe i zagraniczne.

Szczegóły
Bury Sp. z o.o.
Dostawca cytrusów

Firma Bury sp. z o.o. jest obecna na rynku od 1992 r. Jest jednym z największych importerów cytrusów w Polsce. Znana jako Expert od jakości owoców i warzyw,

Szczegóły
Dariusz Łubiński
Dostawca jabłek

Od 10 lat prowadzi rodzinne gospodarstwo sadownicze. Roczny zbiór to ok 400 ton jabłek, z czego 300 trafia do naszej firmy Dailyfruits.

Szczegóły
Mk Fruits
Dostawca owoców pestkowych

Firma rodzinna zajmującą się uprawą oraz dostawą owoców pestkowych, głównie jabłek a także śliwek, czereśni, wiśni oraz moreli.

Szczegóły
Kamil Kowalski
Dostawca jabłek

Kamil to kolejne pokolenie w rodzinnym gospodarstwie sadowniczym. Razem z ojcem - p. Witkiem, uprawiają, jabłka, śliwki i czereśnie.

Szczegóły
Targban Sp. z. o o
Dostawca bananów

Firma Targban od 25 lat zajmuje się importem bananów do Polski. Firma Targban posiada również własne plantacje tych owoców w Ameryce Południowej.

Szczegóły
Bogdan Mulak
Dostawca brzoskwiń i owoców miękkich

Pan Bogdan w swoim gospodarstwie uprawia głównie brzoskwinie i śliwki w różnych odmianach. Jest jednym z najlepszych dostawców brzoskwiń w regionie Mazowsza.

Szczegóły
Consorfrut Polska Sp. z o.o.
Dostawca bananów, owoców cytrusowych i warzyw

Consorfrut Polska Sp. z o.o. to wiodący importer i dystrybutor owoców i warzyw z całego świata. Dystrybuuje 184 mln kg owoców i warzyw rocznie.

Szczegóły
Polmex Sp. z o.o.
Dostawca owoców cytrusowych i egzotycznych oraz warzyw

Firma Polmex Sp. z o. o. powstała w 1990 roku w Nowym Sączu jako rodzinne przedsiębiorstwo zajmujące się importem i sprzedażą warzyw i owoców w Polsce.

Szczegóły
Fresh World International Sp. z o.o.
Dostawca cytrusów, owoców egzotycznych, winogron, warzyw

Firma Fresh World International Sp. z o.o. powstała w 1998 roku. Zajmuje się dystrybucją owoców i warzyw z całego świata i dostępnych o każdej porze roku.

Szczegóły
Zostań naszym dostawcą!
Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij przygodę z nasza firmą. Aktualnie w każdym miesiącu dostarczamy do biur ok 200 ton owoców. Jeśli jesteś pewien, że twoje owoce spełniają wysokie normy jakościowe, posiadasz odpowiednie certyfikaty, które to uwiarygadniają, możesz zostać naszym dostawcą. Pamiętaj, współpracujemy tylko z doświadczonymi sadownikami gwarantującymi najwyższą jakość.
Dołącz do nas

Dostawca jabłek i gruszek
Dominik Markiewicz

logo Potockie Ogrody  Historia gospodarstwa "Potockie Ogrody" państwa Judyty i Dominika Markiewiczów sięga sześciu pokoleń i znajduje się w miejscowości Lasek w gminie Sanniki  w województwie mazowieckim.

Firma specjalizującym się w upra​wie jabłoni, gruszy i truskawek z nowoczesnym podejściem do produkcji. Jakość ich owoców znana jest nie tylko w Polsce ale i w Europie.

Gospodarstwo posiada Certyfikat Integrowanej Produkcji Roślin, ponieważ stosuje nowoczesny i rozwijający się system uprawy. Dzięki temu uzyskują owoce o najwyższych wartościach biologicznych i odżywczych oraz bezpiecznych dla zdrowia ludzi

Dostawca warzyw i owoców
Artfoods Sp. z o.o.

Firma Artfoods powstała w 2010 roku angażując w swoje szeregi ludzi z wieloletnim doświadczeniem.

Prowadzi swoją działalność na terenie południowo – wschodniej Polski.

Firma wytycza kierunek w sprzedaży świeżych warzyw i owoców uwzględniając proces dojrzewania bananów.

W jej ofercie są produkty najwyższej jakości z Belgii, Cypru, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Macedonii, Portugalii, Włoch i okresowo z Rumunii, Ukrainy oraz Węgier. Ponadto współpracuje również z krajami spoza Europy, tj. Argentyny, Chile, Egiptem, Gwatemalą, Izraelem, Kolumbia, Kostaryką, RPA czy Turcją.

Dostawca gruszek
Paweł Korczak

Pan Paweł razem z bratem posiadają jedną z większych upraw gruszek na Mazowszu. Ich owoce trafiają na rynki krajowe i zagraniczne. 80% uprawy zajmuje odmiana konferencja ciesząca się największą popularnością wśród konsumentów.

Panowie posiadają certyfikaty produkcji zintegrowanej oraz GlobalGap. Nowoczesne chłodnie pozwalają na przechowanie gruszek w doskonałej kondycji nawet do 10 miesięcy i niezależnie od pory roku owoce smakują jak zerwane prosto z drzewa.

Dostawca cytrusów
Bury Sp. z o.o.

Firma Bury sp. z o.o. jest obecna na rynku od 1992 roku. Jej działalność to głównie import oraz hurtowa sprzedaż owoców i warzyw na rynki Europy Środkowo-Wschodniej.

Sprzedają owoce  cytrusowe, owoce egzotyczne,  winogrona oraz  warzywa : papryka, rzodkiewka,  kalarepa, pomidory. Obecnie firma Bury jest jednym z największych importerów cytrusów do Polski.  

Dziś postrzegana jest jako Expert od jakości owoców i warzyw.

Grupa Bury działa na Lubelszczyźnie a także na terenie ośmiu miast Polski już od ponad 26 lat. Znaną i cenioną dziś markę zbudowało na przestrzeni lat dwóch braci Jacek i Bogdan Bury.

Dostawca jabłek
Dariusz Łubiński

Pan Dariusz od 10 lat prowadzi rodzinne gospodarstwo sadownicze. Roczny zbiór to ok 400 ton jabłek. 90% upraw to jabłonie w odmianach typowo deserowych: ligol, jonagored, rubinstar, champion, które trafiają bezpośrednio do Dailyfruits.

Pan Dariusz posiada certyfikat produkcji zintgrowanej oraz certyfikat GlobalGap, co gwarantuje wysoką jakość owoców.

Dostawca owoców pestkowych
Mk Fruits

Mk Fruits to rodzinna firma zajmującą się uprawą oraz dostawą świeżych owoców.

W gospodarstwie przeważającą część uprawy stanowią jabłonie ale produkuje również  śliwki, czereśnie, wiśnie oraz morele.

Firma stawia przede wszystkim na jakość, dlatego ich owoce są zawsze starannie wyselekcjonowane tak aby spełnić wymagania najbardziej wymagających klientów.

Dostawca jabłek
Kamil Kowalski

Kamil razem z Ojcem prowadzą rodzinne gospodarstwo, na którym uprawiają jabłka, śliwki i czereśnie. Jego powierzchnia to ok. 20h.

Panowie inwestują nie tylko w nowe odmiany jabłek, ale również nowoczesne chłodnie do przechowywania. Dzięki temu owoce, które dostarczają do Dailyfruits są w doskonałej kondycji. Do Dailyfruits dostarczają odmiany Mutsu oraz Ligol głównie w okresie wiosennym. 

Dostawca bananów
Targban Sp. z. o o

Firma Targban od 25 lat zajmuję się importem bananów do Polski. Posiada własne dojrzewalnie, które mogą pomieścić jednocześnie 1000 ton bananów.

Firma Targban posiada również własne plantacje tych owoców w Ameryce Południowej. Od niemal 25 lat specjalizuje się w imporcie najwyższej jakości owoców z Ekwadoru, Kolumbii i Kostaryki.

Przez cały rok oferuje szeroką gamę produktów pochodzących między innymi z Europy, Ameryki Centralnej i Południowej, Afryki Południowej, Turcji, Maroko oraz Dalekiego Wschodu.

Dostawca brzoskwiń i owoców miękkich
Bogdan Mulak

Pan Bogdan w swoim gospodarstwie uprawia głównie brzoskwinie i śliwki w różnych odmianach. Dzięki specjalizacji w owocach pestkowych w ciągu ostatnich kilku lat gospodarstwo Pana Bogdana zyskało miano najlepszego dostawcy brzoskwiń w regionie Mazowsza.

Część owoców trafia na eksport na Łotwę, Litwę oraz do Rosji. Jednak te najlepsze zostają w kraju. Trafiają miedzy innymi do Dailyfruits.

Dostawca bananów, owoców cytrusowych i warzyw
Consorfrut Polska Sp. z o.o.

Consorfrut Polska Sp. z o.o. to wiodący importer i dystrybutor owoców i warzyw z całego świata.
Współudziałowcami firmy są producenci z Hiszpanii i Argentyny. Jednocześnie współpracujemy z najlepszymi producentami z Europy, Ameryki Południowej, Azji i Afryki dostarczając pełną gamę produktów do Klientów w całej Polsce.
Firma dostarcza do naszej firmy Dailyfruits głównie banany, dodatkowo owoce cytrusowe, winogrona oraz warzywa: paprykę, rzodkiewkę, kalarepę, niemalże od 2011 roku.

Dostawca owoców cytrusowych i egzotycznych oraz warzyw
Polmex Sp. z o.o.

Firma Polmex Sp. z o. o. powstała w 1990 roku w Nowym Sączu jako rodzinne przedsiębiorstwo zajmujące się importem świeżych warzyw i owoców oraz sprzedażą hurtową na rynku polskim. Na przestrzeni ćwierćwiecza działalności, firma dopracowała się sprawdzonej grupy dostawców z całego świata.

Pomarańcze, mandarynki, cytryny, banany, winogrona, nektarynki, brzoskwinie i inne owoce, adekwatnie do sezonowości, sprowadza z krajów UE, Bałkanów, Afryki, Ameryki Południowej, Ameryki Północnej lub Azji.

Firma dostarcza do naszej firmy Dailyfruits owoce cytrusowe, owoce egzotyczne,  winogrona, warzywa tj. papryka, rzodkiewka, kalarepa, pomidory, niemalże od 2011 roku.

Dostawca cytrusów, owoców egzotycznych, winogron, warzyw
Fresh World International Sp. z o.o.

Firma Fresh World International Sp. z o.o. powstała w 1998 roku. Głównym obszarem jej działalności jest dystrybucja świeżych owoców i warzyw sprowadzanych z całego świata i dostępnych o każdej porze roku.

Firma dostarcza do Dailyfruits owoce cytrusowe, owoce egzotyczne, winogron, warzywa.