Chcesz dowiedzieć się jak działamy?

Od początku naszym priorytetem jest wysoki poziom obsługi oraz jakość dostarczanych owoców.

Doskonale znamy Państwa potrzeby. Od 2009 roku dostarczamy owoce do biur i w tym czasie zdobyliśmy zaufanie ponad 2 000 renomowanych firm. Do grona naszych klientów należą renomowane spółki farmaceutyczne, finansowe, informatyczne, kancelarie prawne, wiele tzw. znanych marek.

Współpracujemy z większością firm, które co roku zyskują miano najlepszych pracodawców w Polsce.

Nasze owoce pakowane są do estetycznych skrzyneczek i dostarczone bezpośrednio do firmowej kuchni.

Zobacz film
Dlaczego my?
Polityka jakości
Od początku naszym priorytetem jest wysoki poziom obsługi oraz jakość dostarczanych owoców. Sprawdź naszą politykę jakości.
Nasi dostawcy
Dlaczego nasze owoce smakują tak dobrze, są zawsze świeże, soczyste i słodkie? Dlatego, że skrupulatnie wybieramy naszych dostawców.
Pakowanie
Dostawy realizujemy w estetycznych drewnianych skrzynkach. Owoce podczas pakowania są również skrupulatnie sprawdzane.
Nasi klienci
 • Stanisław Sennik, Lasy Państwowe
  Dyrektor

  Przez cały okres współpracy, pracownicy Dailyfruits wykazują się profesjonalizmem. Dostarczane owoce są zawsze najwyższej jakości. Po ponad 6 miesiącach współpracy uważam, że owoce to nie tylko zdrowa przekąska, ale również sposób, w jaki możemy dbać o komfort i zadowolenie naszych pracowników.

 • Samanta Folwaczny
  HR administration specialist

  Fruit Day jako dodatkowy benefit sprawdził się u nas świetnie. W realizacji tego przedsięwzięcia pomogła nam firma Dailyfruits, która od samego początku była strzałem w dziesiątkę. Począwszy od kontaktu z firmą, po realizację dostawy.
  Świeże owoce są dostarczane o umówionych porach, firma oferuje szereg różności, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dobrego dla siebie.
  Zdecydowanie zaliczamy Dailyfruits do owocnych dostawców 😊

 • Stathis Karaplios, EMBS
  Managing Director

  Od ponad trzech lat pracujemy z firmą Dailyfruits. Na początku z ciekawości i na próbę, dzisiaj owoce w charakterystycznej drewnianej skrzynce stojące w kuchni to nieodłączny element naszego biurowego krajobrazu. Jakość? Niezmiennie wysoka. Współpraca od strony administracyjnej – nienaganna. Tylko owoców zamawiamy coraz więcej.

 • Barbara Fitowska, OTCF
  Office Manager

  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Dailyfruits. Od samego początku miałam bardzo dobry kontakt z Przedstawicielem Firmy, obietnice składane w czasie negocjacji warunków współpracy sprawdzają się każdego dnia. Zawsze mogę liczyć na elastyczność oraz szybką realizację nawet najbardziej wymyślnych zamówień. Pracownicy cieszą się z owoców, które codziennie są świeże i pyszne, a śliczne skrzyneczki są ozdobą kuchni.

Dołącz do drużyny i pracuj razem z nami!
Jesteś urodzonym handlowcem? Szukasz pracy w młodym zespole, w którym będziesz mógł realizować swoje pomysły? A może urodziłeś się za kierownicą i uwielbiasz przemykać z rana po ulicach Warszawy? Zgłoś się do nas! - jesteśmy otwarci, przyjdź do nas i pokaż co możemy razem zrobić.
Dołącz do nas