Relacja z akcji “Wieczór Marzeń” w Warszawskim ZOO
Dodano dnia 12 czerwca 2017

Wieczór marzeń: Dailyfruits wspierało akcje Fundacji “Dziecięca Fantazja” – wyjątkowy dzień, czyli 2 czerwca 2017 poświęcony był podopiecznym z nieuleczalnymi chorobami.

Organizatorzy zapewnili wszystkim gościom liczne atrakcje, dzięki którym choć na chwilę można było zapomnieć o przeciwnościach dnia codziennego. Piknik rodzinny odbył się na terenie ogrodu zoologicznego. Najmilsi bawili się w rytmie przygotowanym przez artystów (gra na bębnach, mini-teatrzyk, kooperacyjne zabawy i wiele innych ciekawostek).

 

Wieczór marzeń, przyciągnął wiele dobrego..

W trakcie trwania festynu, dzieci które na co dzień walczą ze swoimi chorobami, mogą przeżywać chwile ze sowimi opiekunami z uśmiechem na twarzy i po odpoczywać przy ognisku. Pobawić się do samego końca i dodatkowo odwiedzić swoje ulubione zwierzątka. Dailyfruits mogło bezpłatnie zaopatrzyć to wydarzenie świeżymi i pysznymi owocami, którymi można było się dowolnie poczęstować.

Akcja fundacji zorganizowana została się w nawiązaniu do światowego dnia dziecka. Dzieci przyjechały z okolic Warszawy czy też ze szpitali z innych województw.

 

Podziękowanie

Rodzinom, organizatorom i opiekunom dziękujemy, że mogliśmy uczestniczyć w tak szlachetnym dziele. Przygotowaliśmy z tej okazji małą fotorelację, którą zamieszczamy poniżej:

 

Zobacz zdjęcia z akcji:

Relacja z akcji „Wieczór Marzeń” w Warszawskim ZOO   Relacja z akcji „Wieczór Marzeń” w Warszawskim ZOO   Relacja z akcji „Wieczór Marzeń” w Warszawskim ZOO

Relacja z akcji „Wieczór Marzeń” w Warszawskim ZOO   Relacja z akcji „Wieczór Marzeń” w Warszawskim ZOO   Relacja z akcji „Wieczór Marzeń” w Warszawskim ZOO

Relacja z akcji „Wieczór Marzeń” w Warszawskim ZOO   

Zobacz jak wygląda Dailyfruits
Od początku działalności kierujemy się zasadą, że jakość i zadowolenie klientów owocuje. Tą strategię realizujemy od 9 lat. Dzięki niej zdobyliśmy zaufanie ponad 2000 renomowanych firm w całej Polsce
Zobacz film