Dbamy, aby owoce dostarczane były w najlepszym stanie.

Pakowanie owoców dostarczonych przez producentów w oryginalnych opakowaniach podlegają przepakowaniu do estetycznych opakowań zwrotnych. Na tym etapie odbywa się dokładna selekcja owoców. Do skrzynek trafiają tylko te, które spełniają wysokie standardy jakościowe.

Opakowanie wykonane jest z drewna sosnowego. Specjalne lakiery wodne przystosowane do kontaktu z żywnością zapobiegają przenikaniu substancji wydzielanych przez owoce do struktury drewna.

Dodatkowo owoce od opakowania oddzielone są specjalną wkładką tekturową, która zabezpiecza drewno i owoce. Dzięki temu możesz mieć pewność, że owoce dostarczone do Twojej firmy są w idealnym stanie, a opakowanie jest estetyczne, czyste i bezpieczne.

Dbamy o jakość i czystość opakowań zwrotnych. Jeśli masz dodatkowe pytania, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.
Zobacz jak wygląda Dailyfruits
Od początku działalności kierujemy się zasadą, że jakość i zadowolenie klientów owocuje. Tą strategię realizujemy od 9 lat. Dzięki niej zdobyliśmy zaufanie ponad 2000 renomowanych firm w całej Polsce
Zobacz film