Prezenty świąteczne Dailyfruits

Paczki kosze i zestawy na Boże Narodzenie dla pracowników

Święta to doskonała okazja do tego, aby podziękować swoim pracownikom za ich wysiłek i podarować prezent. Koniec roku sprzyja podsumowaniom i nagrodom. To dobry moment, żeby docenić swój zespół i wyróżnić w odpowiedni sposób. 

Warto obdarować swoich lojalnych pracowników, aby okazać swoje wsparcie i chęć docenienia. Takie działania doskonale budują employer branding, zwiększają motywację i lojalność pracowników.

Nawet w warunkach pracy zdalnej można znaleźć wiele rozwiązań, które umożliwią świętowanie, nawet w sytuacji gdy rozproszony zespół nie ma ze sobą bezpośredniego kontaktu. Upominki na święta dla pracowników zawsze sprawiają radość. Zwłaszcza w sytuacji, gdy pracując w trybie home office od dawna nie mają fizycznego, namacalnego kontaktu z firmą. 

W 2020 i 2021 roku za pośrednictwem innowacyjnej platformy internetowej wysłaliśmy ponad 250 000 paczek do pracowników zdalnych, w tym większość właśnie na Boże Narodzenie. Współpracowały z nami duże firmy z takich miast jak Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Wrocław, Szczecin, Lublin, Rzeszów. 

upominki świąteczne dla pracownika

W ofercie Dailyfruits znajdują się zestawy z winem, słodyczami, kawą, herbatą, wybranymi przekąskami, zestawy dla dzieci. Wybieramy produkty najlepszej jakości od naszych sprawdzonych dostawców. W pakietach dominują produkty premium. Paczki na Boże Narodzenie są spersonalizowane. Do każdego pakietu można dodać list od prezesa firmy, kartkę z życzeniami albo dowolny gadżet dostarczony przez Klienta. Oferujemy także przygotowanie indywidualnej strony do zamówień z firmową grafiką . 

Wysyłka paczki dla pracowników zdalnych może być połączona z firmową wigilią w formule online. 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Zadzwoń: 22 868 04 99,
Napisz: zapytania@dailyfruits.pl