Jakość i zadowolenie klientów owocuje
Masz do nas pytania?
(22) 868 04 99
Złóż zapytanie
Pomagamy innym

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wspieramy i zawsze będziemy wspierać tych, którzy robią dużo dobrego dla innych. W sztabie głównym WOŚP rozdaliśmy ponad 2 tyś jabłek. Więcej zdjęć na naszym profilu FB.

więcej informacji: www.wosp.org.pl

 


 

 

Fundacja NEBO

Zdajemy sobie sprawę, że na Świecie jest dużo osób, które potrzebują wsparcia, dlatego staramy się dzielić z innymi. Wspieramy fundcję NEBO. Raz w tygodniu do podopiecznych i wszystkich którzy korzystają z pomocy fundacji dostarczamy skrzynki soczystych świeżych owoców. To dla nas ogromna satysfakcja, że możemy się dzielić naszymi owocami.

więcej o fundacji: www.fundacjanebo.pl

 


 

Stowarzyszenie UNICORN

Mamy świadomość, jak bardzo może być wyniszczająca choroba onkologiczna, dlatego chcemy wszelkie akcję dzięki którym nie tylko leki leczą. Wspieramy rehabilitację i edukację, jak i pomoc rodzinną, które wspólnie zmagają się z trudnościami dnia codziennego.

więcej o stowarzyszeniu: www.unicorn.org.pl


 

Ognisko „GOCŁAW”

Zapewniamy pyszne owoce dla inicjatyw społecznie wspierających swoich lokalnych mieszkańców jak Centrum Wspierania Rodzin „Rodzinna Warszawa” – zwłaszcza Zespołu Ognisk Wychowawczych im. Kazimierza Lisieckiego „Dziadka”.

więcej informacji: www.centrumwspieraniarodzin.pl

 


 

Fundacja Centaurus

Wspieramy jak tylko potrafimy, przekazaliśmy ponad 100 kilogramów świeżych owoców i warzyw. Trafiły one do Folwarku Zwierzęcego w Szczedrzykowicach, gdzie działa Fundacja Centaurus, opiekująca się m. in. schorowanymi końmi.więcej informacji: www.centaurus.org.pl

 


 

Wspieramy Zoo w Krakowie i w Warszawie

Nasze owoce podlegają skrupulatnej selekcji. Wszystkie te, które mają drobne wady, lekkie odgniecenia, małe skazy, ale wciąż nadają się do jedzenia wysyłamy nieodpłatnie do Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego oraz do Krakowskiego Ogrodu Zoologicznego. Dzięki temu zwierzęta zajadają się pysznymi owocami z Dailyfruits. Jesteśmy opiekunem piżmowoła „RAMBO”.

więcej informacji:


zoo.waw.pl

 


 

Pomagamy innym, nie jesteśmy obojętni wokół nas jest tylu potrzebujących, a my staramy się jak tylko potrafimy. Wspierane przez nas akcje są dla nas cennym doświadczeniem. Pomaganie jest fajne, bardzo starannie podchodzimy do powierzonych nam obowiązków!

Zobacz jeszcze więcej na facebook’u: Dailyfruitspl »

Zobacz jak wygląda DailyFruits
Zobacz film