Event sokowy w Twojej firmie. Na czym polega i po co go organizować?

Dodano dnia 9 lipca 2021

Od lat znani jesteśmy z tego, że zaopatrujemy biurowe i zakładowe przestrzenie w witaminy w postaci owoców, warzyw, bakalii i innych zdrowych przekąsek. Nasi dietetycy obejmują opieką pracowników wspierając ich w budowaniu zdrowych nawyków od podstaw wykorzystując moc edukacji dietetycznej i indywidualnego, profesjonalnego wsparcia w formie poradnictwa. Staramy się kreować coraz ciekawsze formy działania, które będą inspirować polskich pracowników do dbania o zdrowe nawyki żywieniowe. Przyjemne okoliczności bardzo sprzyjają promowaniu i utrwalaniu zdrowych postaw! Z tego względu użyliśmy owoców i warzyw do przygotowywania skoncentrowanej dawki witamin i uśmiechu w postaci soków! Ale nie byle jakich soków.

Dlaczego zdrowe eventy Dailyfruits są wyjątkowe? 

Wszystko zaczęło się na komputerze dietetyka. To tu na podstawie różnorodnych wartości odżywczych owoców i warzyw powstały unikalne kompozycje soków, które mają jednocześnie dobrze wyglądać, pysznie smakować ale co najważniejsze spełniać ważne funkcje odżywcze dla organizmu.

Na podstawie receptur i zapotrzebowania kompletowane są zestawy najświeższych owoców i warzyw. Odpowiednie ilości ładowane są na nasze busy w towarzystwie profesjonalnego sprzętu do wyciskania soków Zumex oraz osób, które obsługę tego urządzenia mają w małym palcu.

W siedzibie klienta wszystko zostaje przygotowane na przybycie pracowników. Każdy z nich wybiera sobie kompozycję na którą ma ochotę, a nasi pracownicy przygotowują dla niego pyszny sok.

Zielony? Oczyszczenie

Cytrusowa część soku będzie miała duży wpływ na odporność dzięki witaminie C i rutynie. Zielony sok pomaga usuwać z organizmu metale ciężkie i inne uboczne produkty przemiany materii. Ponadto wspomaga tworzenie czerwonych krwinek, a te odpowiedzialne są za dystrybucję tlenu w naszym organizmie – również do mózgu! Doskonale wspiera zatem pamięć i koncentrację!

event sokowy - zielony sok

Pomarańczowy? Młodość

Beta karoten poprawia wygląd skóry i buduje naturalną ochronę UV. Pomaga budować włókna kolagenowe co opóźnia tworzenie zmarszczek. Pozytywnie wpływa na wzrok, a szczególnie na widzenie o zmierzchu. Będzie się również przyczyniać do walki z podwyższonym cholesterolem.

Czerwony? Energia

Sok z buraka to świetny dopalacz! Składniki w nim zawarte rozszerzają naczynia krwionośne i natychmiastowo dodają energii. U osób aktywnych fizycznie może przyczynić się do wzrostu efektywności treningu. Grapefruit jest przyjacielem diet odchudzających poprzez wspomaganie rozpadu komórek tłuszczowych. Mięta dodaje świeżości, lekkości i wspaniale orzeźwia.  

zdrowy event Dailyfruits

Żółty? Pobudzenie!

Już od pierwszego zetknięcia kubków smakowych poczujecie się jak na słonecznej plaży. Wszystko za sprawą słonecznego ananasa. Zawarta w nim bromelina jest silnym przeciwutleniaczem, a więc będzie łagodzić procesy zapalne organizmu wpływając na dobre samopoczucie. Mamy tu również nutę otwierającego oczy imbiru. Wszystko to sprawia, że żółty soczek może być lepszy niż kawa!

Gotowych zestawów jest jeszcze kilka, ale gdy żaden z nich nie przypadnie uczestnikowi eventu do gustu, nasi pracownicy mogą wycisnąć coś ekstra 😊 A więc tak! Dobrze rozumiecie! Nasz event to wyciskanie świeżutkich soków w siedzibie klienta dla pracowników. To porcja zdrowia, energii i świetny element integracyjny, rozluźniający atmosferę dnia w firmie i zacieśniający więzi w zespole. A jeśli przy okazji robimy coś co wspiera zdrowe nawyki, wiadomo od razu że jest to świetny pomysł na dodatkową aktywność w firmie.

Event w stylu eko!

Dbałość o naszą planetę to temat, który powinien być bliski sercu każdego kto na niej żyje. Z tego powodu nie używamy plastikowych tylko papierowych kubeczków. Skrzynki w których owoce dojeżdżają do firmy są wielorazowego użytku. Zainwestowaliśmy również w najlepszej jakości sprzęt mając na uwadze z jednej strony jego moce przerobowe a z drugiej strony fakt by nie generować większej ilości elektrośmieci niż to konieczne. Zwiększanie świadomości na temat spożycia coraz większej ilości owoców i warzyw to bardzo istotny temat w debacie o zdrowiu naszej planety. Wzbogacenie naszej diety o jak największą ilość owoców i warzyw sprzyja temu działaniu.

zdrowy event firmowy

Kiedy zorganizować event sokowy w firmie?

Eventy sokowe możemy organizować w dowolnym momencie roku bez okazji, ale mogą one być również świetnym pomysłem na uatrakcyjnienie ważnego dnia dla firmy. Właśnie dlatego coraz częściej odwiedzamy naszych klientów by przywitać zdrowym soczkiem pracowników powracających z home office pierwszego dnia pracy w biurze! Event sokowy można realizować jednocześnie z wizytą dietetyka w firmie. To świetny pomysł by w unikalny sposób rozpocząć realizację programu żywieniowego w Twojej firmie.