Zdrowe upominki dla pracowników i kontrahentów.

Dodano dnia 7 sierpnia 2020

Święta, imieniny, dzień inżyniera, informatyka, dzień dziecka – okazji do wręczania paczek dla pracowników i ich rodzin jest wiele. Upominki pełne czekolady, ciastek, alkoholu wrosły tak bardzo w naszą świadomość, że nawet nie zakładamy że można inaczej.

Czy słodkości i ewentualnie alkohol to najlepszy pomysł na prezent da pracownika. Czy starsza osoba, diabetyk, osoba nie pijąca alkoholu albo na diecie będzie zadowolona z takiego upominku? Raczej nie. Wiadomo, nietrafiony prezent zawsze można oddać, ale przecież chodzi o to, aby sprawić radość obdarowanej osobie.

 

Można inaczej, zdrowiej! Po uporaniu się z kwestiami logistyczno-organizacyjnymi można ofiarować zdrowe paczki dla pracowników. Jak to zrobić dokładnie? Tego Wam nie zdradzimy, bo to sekret naszego biznesu. Ale wyobraźcie sobie, że dla 1000 pracowników na homeoffice chcecie wysłać 1000 pakietów, przy czym nie wiecie czy wasi ludzie pracują z domu, z chaty na mazurach czy od teściowej, która mieszka w Kielcach. My sobie z tym poradziliśmy. Jeśli chcecie się dowiedzieć jak – napiszcie do nas. W każdym razie jeśli wasi pracownicy pracują zdalnie i chcielibyście w jakiś sposób im podziękować ale też wesprzeć w codziennych obowiązkach, możecie za naszym pośrednictwem wysłać do nich zdrowe paczki pełne świeżych owoców warzyw.

Pamiętajcie, że teraz szczególnie należy zadbać o zdrowie pracowników. Czas pandemii jest trudny dla wszystkich. Owocowe skrzynki z owocami i warzywami dla pracowników to dobre rozwiązanie, bo w takie sposób okazujecie troskę i wsparcie.

Pamiętajcie również o swoich kontrahentach, współpracownikach. Zdrowe paczki z życzeniami dla kontrahentów z dostawą pod wskazane miejsce to doskonały prezent na różne okazje.

Wysyłając zdrowe upominki dla kontrahentów jawicie się jako nowoczesna organizacja, która wykorzystuje ciekawe pomysły zgodne z trendem zdrowego żywienia.

Chcesz wysłać zdrowe paczki dla pracowników lub prezenty dla kontrahentów – skontaktuj się z nami:

zapytania@dailyfruits.pl