Wellnessfirma.pl – nowy projekt dla zdrowia pracowników!

Dodano dnia 19 lipca 2021

Dostawa zdrowych produktów do biur i zakładów pracy to nasza specjalność. Zdrową energię do firm wprowadzamy już ponad 10 lat. Jednak sama dystrybucja to nie wszystko. Od dawna staramy się także dbać o edukację żywieniową pracowników. To z chęć przekazywania wiedzy na temat zdrowego odżywiania w przystępnej formie sprawiła, że powstał nasz Dział Dietetyczny. A teraz dietetycy Dailyfruits pracują dla nowej marki – Wellnessfrma.pl.

Wraz z rozwojem programów wellbeingowych, pracodawcy zaczęli zdawać sobie sprawę z faktu, że samo dostarczanie owoców to za mało, aby mówić o skutecznej edukacji żywieniowej. Pandemia Covid-19 tylko uwypukliła  a nawet pogłębiła wszystkie wcześniejsze problemy żywieniowe i zdrowotne. Praca zdalna sprawiła, że ponad 40% Polaków przytyło. Błędy żywieniowe oraz brak aktywności  u wielu osób szły w parze z obniżeniem nastroju czy zajadaniem stresu.

Jednocześnie wśród firm zdecydowanie wzrosło zainteresowanie benefitami wspierającymi zdrowie pracownika. Powstało wiele nowych rozwiązań jak wysyłka paczek ze zdrową żywnością na home office czy webinary dietetyczne online. Obecnie można zatem realizować programy żywieniowe dla pracowników na wiele różnych sposobów – to właśnie misja nowego brandu Wellnessfirma.pl

Zapraszamy na nową stronę na której poznacie ofertę programów edukacji żywieniowej wraz ze wszystkimi szczegółowymi informacjami. Zespół Welnessfirma.pl z chęcią przygotuje specjalną ofertę dla Twojej firmy uwzględniając tryb pracy, liczbę pracowników i ich potrzeby.

Wellnessfirma.pl to zespół ludzi z pasją, który nie boi się wyzwań. Zorganizuje dla Was cykl wykładów, regularne, indywidualne spotkania i konsultacje z pracownikami z analizą składu ciała i wieku metabolicznego, śniadania firmowe czy atrakcyjne eventy na których edukację można połączyć z degustacją zdrowych i pysznych przekąsek.

Sprawdź szczegóły na Welnessfirma.pl