Czy warto wysłać paczki dla pracowników na Wielkanoc?

Dodano dnia 5 marca 2021

Święta wielkanocne już za miesiąc. Wiemy, że w wielu firmach myśli się intensywnie o tym, jak docenić swoich pracowników i sprawić im radość. Paczki dla pracowników zdalnych cieszyły się dużym powodzeniem przed świętami Bożego Narodzenia. Czy wiosną też warto zainwestować w takie prezenty? My uważamy, że to benefit, który doskonale się sprawdza!

Zainteresowanie paczkami świątecznymi dla pracowników w grudniu 2020 było ogromne. Wysłaliśmy ich w całej Polsce ok 70 000. To oznacza przynajmniej 70 000 uśmiechów na twarzy, ale pewnie więcej, ponieważ z upominków często cieszyła się cała rodzina, a nie tylko jedna osoba. Taka niespodzianka prosto do domu to świetny sposób na przełamanie codziennej monotonii.

Paczki dla pracowników – wysyłka do domu

Jednym z najpoważniejszych wyzwań przy dystrybucji prezentów wielkanocnych wydaje się dotarcie w wiele miejsc jednocześnie – zwłaszcza jeśli firma ma naprawdę liczny zespół. To trudne, ale tylko pozornie. W rzeczywistości nie trzeba tworzyć listy adresów ani przekazywać danych osobowych (nie zawsze aktualnych!). W Dailyfruits prezenty dla pracowników zdalnych na homeoffice zamawiają sami pracownicy korzystając z wygodnej w obsłudze platformy e-commerce.

Wysyłka paczek dla pracowników zdalnych jest więc stosunkowo prosta. Pozostaje pytanie, co można im podarować?

Co może sprawić radość? Paczki dla pracowników na Wielkanoc

Oferta Dailyfruits jest szeroka. Dostosowując się do aktualnych realiów przygotowaliśmy w ostatnich miesiącach wiele zestawów zawierających owoce, warzywa, bakalie, soki i wiele innych produktów. Zróżnicowany skład oraz wielkość paczek sprawia, że mamy zestawy rozgrzewające, odpornościowe, a nawet gotowe kompozycje składników do przygotowania konkretnych potraw. Pracownicy mogą dostać przepis i wszystkie potrzebne produkty do jego przygotowania. Gotowanie online może mieć formę warsztatów – to tak zwany live cooking.

Mamy także specjalne paczki dla pracowników na Wielkanoc, które różnią się od oferty całorocznej. Często kosze upominkowe czy gotowe zestawy zawierają czekolady, ciastka, kawę, herbatę, wino. To sprawdzone, standardowe pomysły na zestawy wielkanocne na home office. W tym roku proponujemy także coś specjalnego. Firma może wysłać pracownikowi specjalny zestaw do samodzielnej uprawy rzeżuchy na Wielkanoc. W drewnianej skrzynce znajdują się nasiona, podłoże, spryskiwacz, instrukcja jak uprawiać roślinę, żeby wyrosła. Pracodawca może też zaoferować zestaw warzyw, z których pracownik przygotuje tradycyjną sałatkę jarzynową na wielkanocny stół.

Zobacz ofertę wielkanocną Dailyfruits >>

Warto pamiętać o tym, że do zestawów można dodać firmowy gadżet albo kartkę z życzeniami. Zawartość paczki może być dla pracownika niespodzianką, podobnie jak jej wartość.  Takie dedykowane zestawy wielkanocne dla pracowników na pewno będą mocno wspierać employer branding. 

zestawy wielkanocne na home office

Wysyłka paczek dla pracowników zdalnych – dlaczego to się opłaca?

  • Bo pracownicy poczują się docenieni
  • Bo wysłana paczka może być pierwszych fizycznym, namacalnym kontaktem z pracodawcą od wielu miesięcy
  • Upominek podniesie motywację do pracy
  • Odpowiednie, zdrowe produkty w paczce to wsparcie prawidłowych nawyków żywieniowych, a zdrowy pracownik to mniej absencji i bardziej efektywna praca.

zestawy wielkanocne dla pracowników

Chcesz sprawić radość swoim pracownikom na Wielkanoc?

Sprawdź nasz katalog i wybierz upominek.