Dailyfruits na konferencji Kapitał Zdrowia – zapraszamy już 3.03.2021

Dodano dnia 18 lutego 2021

Rynek benefitów pracowniczych dynamicznie się zmienia, zwłaszcza w cieniu pandemii, która zmieniła sposób myślenia i priorytety wielu pracowników i pracodawców. Co organizacje mogą zrobić dla dobra swoich pracowników – jak dbać o ich motywację, profilaktykę zdrowotną, satysfakcję? Pracodawcy zyskali wiele nowych narzędzi, ale mierzą się też z nowymi wyzwaniami. O tym wszystkim będziemy rozmawiać podczas konferencji online w ramach projektu Kapitał Zdrowia.

Projekt badawczy Kapitał Zdrowia prowadzony przez Polskie Stowarzyszenie HR oraz partnerów wśród których znalazła się firma Dailyfruits, miał na celu pokazać, jak w ostatnim czasie zmieniły się potrzeby i oczekiwania związane z benefitami u różnych grup pracowników i w różnych branżach. Zwłaszcza w obszarze benefitów związanych z profilaktyką zdrowotną i żywieniem.

 Efektem badań jest obszerny raport. Jego wyniki zostaną omówione podczas konferencji online odbywającej się 3 marca 2021. Temat z pewnością zainteresuje osoby pracujące w działach HR oraz bezpośrednio zarządzających przedsiębiorstwami.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym wydarzeniu.


Agenda i zapisy są dostępne na stronie: https://hrstowarzyszenie.pl/kapital-zdrowia/#wydarzenie_kapital-zdrowia-2020

Naszą firmę będzie reprezentować niezastąpiona Magdalena Kartasińska – dietetyk kliniczny i Kierownik Działu Dietetycznego Dailyfruits. Prezentacja Magdy pod tytułem Rewolucja w żywieniowym wsparciu pracowników – home office okazją a nie przeszkodą rozpocznie się o 11:10.

Magda opowie o tym, jak zmieniły się nawyki żywieniowe pracowników ostatnich miesiącach i jak udało się dostosować benefity do realnych potrzeb pracowników, oferując nieszablonowe rozwiązania. Będą przykłady dobrych praktyk oraz wypowiedź naszego specjalnego gościa!

Oprócz tego w programie przewidziano między innymi:
– prezentację Benefit Systems: Aktywność fizyczna poprawia efektywność w pracy
– prezentację LUX MED.: Nie zostawiaj zdrowia na potem – profilaktyka w dobie COVID-19
– panel dyskusyjny
– aktywne warsztaty
– sesję z poradami ekspertów.