Live cooking online – Zrobiliśmy pizzę z kalafiora!

Dodano dnia 22 lutego 2021

Jak pewnie wiecie nasze pomysły wykraczają poza dostarczenie zdrowej żywności do biura albo do domu. Szukamy sposobów na to jak pomagać firmom także w zadbaniu o dobre samopoczucie i integrację pracowników. Dlatego zaproponowaliśmy realizowany zdalnie live cooking. Już 19 lutego takie wydarzenie mogło się odbyć po raz pierwszy!

Od początku przyjęliśmy założenie, że żeby projekt się udał musimy zadbać o wszystko kompleksowo! Przygotowaliśmy przepisy, wysłaliśmy pracownikom składniki prosto do domu i zapewniliśmy pomoc profesjonalnego mistrza kuchni Szymona Czerwińskiego, który połączył się z uczestnikami w ramach transmisji online i gotował razem z nimi na żywo.

Wspólne gotowanie jak wiadomo zbliża ludzi i dostarcza wiele satysfakcji. Nie dość, że można miło spędzić ok 2 godzin, to jeszcze w efekcie powstaje znakomity obiad lub kolacja. Posiłkiem można podzielić się z bliskimi, bo porcje są naprawdę duże.

Jak jest zorganizowane takie wydarzenie live cooking?

  • Wybieracie przepis,
  • pracownicy zamawiają do domu paczkę z produktami oraz link do transmisji online,
  • w wyznaczonym dniu wszyscy spotykają się razem z mistrzem kuchni i zaczyna się wspólne gotowanie.

Warto pamiętać o tym, że jest to wydarzenie zamknięte, skierowane wyłącznie do Waszej firmowej społeczności. Nie mają do niego dostępu osoby z zewnętrz. Co więcej podczas pokazu uczestnicy biorą aktywny udział, relacjonując na chacie, jak radzą sobie z przepisem. Dzięki temu prowadzący może dopasować tempo do wszystkich, aby nikt nie został w tyle.

A co się dzieje, gdy potrawa trafia do piekarnika albo gotuje się w garnku? Nie ma miejsca na niezręczną ciszę! Prowadzący odpowiada na wszystkie pytania od uczestników i zasypuje anegdotami oraz kulinarnymi inspiracjami wynikającymi ze swojego bogatego doświadczenia.

Możecie sprawdzić, jak taki event sprawdzi się w Waszej firmie. Do wyboru jest wiele przepisów. Możecie zobaczyć propozycje na stronie Dailyfruits Home. Do wyboru jest aż 6 propozycji!

W piątek w ramach sesji live cooking online udało się przygotować wyśmienitą pizzę z kalafiora. Zobaczcie zdjęcia!

live cooking online kuchnia

live cooking dla pracowników - transmisja online