10 powodów, dlaczego warto jeść arbuzy w biurze

Dodano dnia 22 sierpnia 2018

Każdy z nas cieszy się ze słonecznej pogody za oknem i letnich temperatur. Lato to też czas owoców sezonowych, których dostawy do biur realizujemy w różnych miastach, oprócz Warszawy, jest to też Kraków, Poznań, Katowice, Wrocław i wiele innych. Najsłodsze owoce w biurze latem to arbuzy!

W  biurze Dailyfruits są one dostępne codziennie. Dlaczego?

Oprócz swoich właściwości orzeźwiających i nawadniających (składają się w 92% z wody), te owoce wpływają także na funkcjonowanie naszego organizmu. Chociaż są doceniane przede wszystkim za smak, który kojarzy się z latem i dzieciństwem, warto pamiętać, że mogą mieć zbawienny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Wprowadzenie ich do diety da szereg ważnych korzyści. Naprawdę!

10 POWODÓW DLACZEGO WARTO JEŚĆ ARBUZY
1. Świetnie nawadnia
2. Najbardziej alkalizujący owoc!
3. Redukuje nadciśnienie
4. Podnosi odporność
5. Wzmacnia kości
6. Oczyszcza nerki
7. Zwalcza wolne rodniki
8. Pomaga zwalczać komórki nowotworowe
9. Wspomaga regenerację mięśni
10. To zdrowa i niskokaloryczna 😉 przekąska w biurze

Czy od dziś będziecie czekali na dostawy owoców do biura nie tylko ze względu na smak i soczystość owoców, ale także na ich zbawienny wpływ na zdrowie? 😉

Pamiętajcie, że arbuz to idealna propozycja na lato. Jednak nasze owocowe dostawy zawierają także wiele innych owoców sezonowych w zależności od pory roku. Zimą chętnie proponujemy na przykład cytrusy, jesienią pyszne polskie śliwki.

arbuzy w biurze