Dailymotywacja 2021 – pobierz planer, który pomoże zadbać o właściwe nawyki żywieniowe!

Dodano dnia 14 grudnia 2020

Regularne dostawy świeżych warzyw, owoców i innych produktów do pracy albo do domu z pewnością wspierają właściwe odżywianie. To jednak nie wszystko! Żeby zmienić swój styl życia na zdrowszy, potrzebujemy także odpowiedniej motywacji. Sama dostępność zdrowych rzeczy jeszcze nie sprawi, że będziemy po nie sięgać regularnie. Poza tym należy pamiętać o aktywności fizycznej. Jak znaleźć na to czas? Pomoże w tym nasz planer na 2021 rok!

Jeśli lubisz mieć wszystko pod kontrolą, planer Dailyfruits 2021 będzie narzędziem, które na pewno polubisz! Teraz codziennie możesz zaznaczyć czy udało Ci się zjeść owoc albo warzywo, pić odpowiednio dużo wody oraz wykonać zalecaną dzienną liczbę kroków.

Z czasem pewnie zaobserwujesz, jak zmiana stylu życia przekłada się na lepsze samopoczucie, zdrowie i koncentrację. 

planer

Ciekawi nas, jak będzie przebiegać ta zdrowa metamorfoza 🙂 Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety – na początek przed pobraniem planera, a później już podczas korzystania z niego. 

Krótką ankietę znajdziesz na stronie

Konkurs #Dailymotywacja2021

A może chcesz pokazać światu, jak dbasz o swoje zdrowie, korzystając z naszego planera? Wrzucaj zdjęcia na Facebook lub Instagram, koniecznie z hashtagiem #Dailymotywacja2021. Co miesiąc ze wszystkich zdjęć wybierzemy zwycięzcę, który otrzyma owocową przesyłkę lub dietetyczną konsultację online! Możesz sprawić prezent sobie albo całemu zespołowi pracowników – zapewniamy konsultacje indywidualne oraz grupowe!

Zobacz regulamin konkursu